Peanuts Snoopy's Town Tale

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.1 MB
  • Version 1.3.8
  • Dil Türkçe
  • Firma PIXOWL INC.
Eşsiz bir dünyanın içerisinde yer almak için Peanuts Snoopy's Town Tale oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza her hangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Eşsiz bir dünyanın içerisinde yer almak için Peanuts Snoopy's Town Tale oyununu İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza her hangi bir ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Snoopy's Town Tale oyunu tüm aile için ücretsiz bir dünya simülasyon oyunu olan klasik Yer fıstığı karakterleriyle bir şehir veya şehir kurun ve bu şehri her geçen gün genişletin. Boş bir şeritle başlayın ve eğlenceli ve hayal gücüyle dolu bir dünya inşa etmek için yola çıkın. Snoopy'nin şehrini inşa etmek, komik şeritten ikonik yerleri keşfetmek ve yüzlerce görevin tadını çıkarmak için özel şehir oluşturucu oyunu kullanın. Snoopy bir sonraki büyük romanını Küçük Kızıl Saçlı Kızın yeni bir çocuğun yanındaki kapı kasabaya taşındığını fark ettiğinde yazmaya çabalıyor.

Snoopy, Dünya üzerinde ünlü yazar rolünü bir kenara bırakıp bunun yerine, karşılama komitesi başkanı Biggleu kabul etmeye karar verdi. Snoopy, mahalle hakkında yazacak ve yeni çocuğu dünyanın en sevdiği insanlar ve yerler olarak görüyor. Bu yüzdende bu eşsiz dünyada yer alıyor. 

Daha Fazla Göster
Peanuts Snoopy's Town Tale indir
DİĞER SÜRÜMLER